Resultater B rækken

B RÆKKEN - 26 - 27 NOVEMBER - 2 PRÆMIER 

 

1

KROGH, Henrik

Par

36

2

ANDERSEN, HANNE BIRGIT

-1p

35

3

HOUGAARD, Claus

-3p

33

4

ELMING , SØREN

-4p

32

5

THOMSEN, Ole Sand

-5p

31

6

ANDERSEN , STIG JØRN

-6p

30

7

RASMUSSEN, Rasmus

-6p

30

8

STEEN, Allan Visti

-7p

29

9

JENSEN, Susanne Bødker

-7p

29

10

PETERSEN, LIS SUSANNE

-9p

27

11

GRANDT, jesper

-16p

20

12

ROSLEFF, Michael

-17p

19

RTD

LAURITSEN, Uffe

Par

 

 

INGEN B RÆKKE 19-20 NOVEMBER

Resultater B rækken - 12 - 13 november - 3 præmier 

 

1

SCHANDORFF, Frederik

Par

36

2

KROGH, Henrik

-2p

34

3

BISGAARD, Aage

-2p

34

4

STEEN, Allan Visti

-3p

33

5

THOMSEN, Ole Sand

-4p

32

6

JENSEN, Susanne Bødker

-4p

32

7

LAURITSEN, Uffe

-6p

30

8

ANDERSEN, HANNE BIRGIT

-7p

29

9

RASMUSSEN, Rasmus

-8p

28

10

FRANDSEN, Ejvind

-8p

28

11

MOURITZEN, Kirsten

-8p

28

12

GRANDT, jesper

-8p

28

13

PEDERSEN, Erik

-8p

28

14

PEDERSEN, Allan

-9p

27

15

HOUGAARD, Claus

-10p

26

16

BØGEHØJ, Tommy

-10p

26

17

ROSLEFF, Michael

-11p

25

18

ELMING , SØREN

-14p

22

 

Resultater B rækken - 05-06 novermber - 3 præmier 

 

1

SCHANDORFF, Frederik

+5p

41

2

VERDOES, Hans

-2p

34

3

HOUGAARD, Claus

-3p

33

4

MOURITZEN, Kirsten

-3p

33

5

STEEN, Allan Visti

-4p

32

6

LAURITSEN, Uffe

-5p

31

7

RASMUSSEN, Rasmus

-6p

30

8

JENSEN, Susanne Bødker

-6p

30

9

ELMING , SØREN

-8p

28

10

KROGH, Henrik

-8p

28

11

GRANDT, jesper

-9p

27

12

FRANDSEN, Ejvind

-11p

25

13

ANDERSEN, HANNE BIRGIT

-11p

25

14

ROSLEFF, Michael

-15p

21

RTD

PETERSEN, LIS SUSANNE

Par

 

 

Resultater B rækken - 30. oktober 2022 - 3 Præmier 

 

1

RASMUSSEN, Jan

+1p

37

2

EICHEL, Claus

-2p

34

3

SUNKE, Helle

-3p

33

4

DEGN, Ulla

-3p

33

5

POULSEN, Jørgen

-4p

32

6

GRANDT, jesper

-5p

31

7

BISGAARD, Aage

-7p

29

8

ANDERSEN, Stephen

-9p

27

9

PEDERSEN, Allan

-11p

25

10

BISGAARD, Margit

-11p

25

11

ROSLEFF, Michael

-12p

24

12

LAURITSEN, Uffe

-13p

23

13

SUNKE, Alexander

-15p

21

14

VESTERDAL, Lone

-16p

20

15

PEDERSEN, Jørgen

-23p

13

 

Resultater B rækken - 15-16 oktober - 2. runde // 2 præmier 

 

1

PEDERSEN, Finn

Par

36

2

MOURITZEN, Kirsten

Par

36

3

STEEN, Allan Visti

-1p

35

4

ANDERSEN , STIG JØRN

-3p

33

5

MIKKELSEN, John

-4p

32

6

LAURITSEN, Uffe

-5p

31

7

FRANDSEN, Ejvind

-8p

28

8

JENSEN, Susanne Bødker

-11p

25

9

RASMUSSEN, Rasmus

-12p

24

10

PAGERS, Per

-15p

21

11

ROSLEFF, Michael

-19p

17

RTD

JEPPESEN, Claus

Par

 

RTD

HOUGAARD, Claus

Par

 

RTD

ELMING , SØREN

Par

 

 

Resultater B rækken - 08-09 oktober 1 runde - 3 præmier

1 RASMUSSEN, Rasmus +2p 38

2 STEEN, Allan Visti Par 36

3 PEDERSEN, Allan -2p 34

4 SCHANDORFF, Frederik -4p 32

5 PETERSEN, LIS SUSANNE -5p 31

6 ANDERSEN, HANNE BIRGIT -5p 31

7 PEDERSEN, Erik -5p 31

8 MOURITZEN, Kirsten -6p 30

9 GRANDT, jesper -6p 30

10 ANDERSEN, Stephen -9p 27

11 BISGAARD, Aage -11p 25

12 JENSEN, Susanne Bødker -12p 24

13 ROSLEFF, Michael -13p 23

RTD HOUGAARD, Claus Par

RTD BØGEHØJ, Tommy Par

RTD VERDOES, Hans Par